דף הבית
אודותינו
 גישתנו הייחודית
 תינוקיה
שירותים
 חוגים
גלריה
 גלריה
טוב לדעת
 עצות וטיפים בנושא ילדים
 לוח חופשות 2012-2013
המלצות
צרו קשר
דף הבית

המלצות

 
את שני ילדיי הכנסתי לגן בגיל 3 חודשים. הם טופלו במסירות אין קץ וזכו לטיפול הטוב ביותר בהיעדרי. כל שלב בהתפתחותם לווה בקשב רב – מעבר למוצקים, בקיעת שיניים, זחילה, הליכה וכו'. הם גם זכו לחברה נעימה של כל ילדי הגן והצוות – העוללים הקטנים שותפו בפעילויות השונות בגן ובחצר.. יואב היה תמיד זמין וקשוב להיענות לבקשות. ביתי הבכורה כבר בגן חובה, אך עד היום מזכירה לטובה את "הגן של יואב..." היה לה הרבה חופש לביטוי העצמי שלה – כי דברים בגן לא נעשו בכפיה. היא נהנתה וגם אנחנו . מילי.
 
כשגיא הגיע לגן של הארנב, נחשפנו לחוויה אחרת, שונה ממה שהכרנו עד אז. כשהסתכלו על הבן שלי ראו בן אדם. קטן אמנם, אבל בן אדם. עם רצונות, מאוויים, מחשבות ודעה וכל אלו באו לידי ביטוי, כי אפשרו לו, נתנו לו את הפלטפורמה להיות מי שהוא. עם כמה שפחות הגבלות. כשהיינו באים כל בוקר לגן, לגיא היה מרוח חיוך גדול על הפרצוף הקטן שלו, כי הוא ואנחנו ידענו שיקבלו אותו באהבה וברצינות. מיותר לציין שכשנאלצנו לעזוב את הגן, בשל מעבר דירה, ולמצוא גן אחר, חיפשנו תמיד את אפקט ה"ארנב " הזה(:י גליה.
 
הבת שלי עמית, ואני מיטל גדלנו עם גן הארנב 3 שנים. 3 שנים של יחס מדהים. 3שנים של חום ואהבה. 3 שנים של שימת לב לפרטים הקטנים. או במילה אחת 3 שנים של בית. בגן הארנב ההורים תמיד מרגישים מעורבים ביומו של הילד, ומרגישים בטחון להשאיר את האוצר שלהם שם למשך היום. ראיתי את ההתפתחות של עמית במשך הזמן וכל כך כיף לראות ילד שהוא ילד ולא מובל. בגן הארנב נותנים לילד לגדול לבד בלי הרבה התערבות. התכנים מתאימים לגילאים והילדים נחשפים להמון חומרים חדשים. בשנה האחרונה של עמית היא הוכנה לכיתה א. בכמה מילות סיום על הגן, זהו גן שגדלים בו ילדים עם המון שמחה והומור. מאחלת לגן עוד הרבה שנים של פעילות. מיטל.
 
תמר היתה בגן הארנב מגיל חצי שנה עד גיל שנתיים, עברנו דירה ואז נפרדנו. זה היה הבית השני שלה בכל התקופה הזו והיא היתה באה בשמחה רבה בכל בוקר לגן. גם כשעוד לא יכלה לדבר היתה מוחאת כפיים כשהיא ראתה את השלט של הגן. אהבתי את זה שהכל בגן מתנהל בצורה רגועה ובלי צעקות, בכל שעה שהגענו. נהניתי מהעובדה שיש סדר יום אבל גם חופש לילדים לגדול לפי הקצב והאופי שלהם. מרגישים שהכל בגן נעשה מתוך אהבה לעשייה ולילדים. זה מתבטא בהמון דברים אבל לדעתי הכי רואים את זה שבשעת הסגירה של הגן יש תמיד ילדים, הורים, אנשי צוות בחצר ואוירה של המון כיף מסביב. משהו שלא פגשתי מאז באף גן אחר. כאמא למדתי המון מיואב וצוות הגן - מה לעשות כשנופלים ובוכים, איך להסביר דברים, איך לדבר ועד היום אם אני צריכה עצה אני פונה ליואב ומקבלת תשובה. רינת, אמא של תמר.
 
רשמתי את בני און לגן של יואב לאחר סקרים, בדיקות והמון חששות של אמא טרייה שמחפשת את הגן הכי טוב לבן שלה. גם לכאן הגעתי חוששת ולא בטוחה איך יהיה ומה יהיה... לשמחתי הרבה יואב ורחל ושאר הצוות קיבלו אותו באהבה גדולה מכפי שיכולתי לצפות או לבקש, נתנו לו את כל תשומת הלב לה היה זקוק כילד חדש וצעיר בגן, ואני הייתי מוקסמת. לאחר כמה חודשים כתבתי לכם מכתבי תודה והוקרה, זה היה בלתי נמנע..  הגעתי כל בוקר וכל אחה"צ לגן מאור יהודה (צומת סביון – ליד יהוד – עד צפון ת"א), שעה וחצי כל יום בדרכים רק כדי שיקבל את החינוך הטוב ביותר! און בכה כשנפרדנו וקרע לי את הלב, אבל אחרי שנסגר השער וחלפו 40 שניות התקשרתי ושמעתי שהוא כבר רגוע ומשחק...  הוא קיבל וידועים לכל תקשורת שהעביר לכם. אם אהב לאכול אוכל מסוים, הייתם דואגים שזה מה שיהיה עבורו, אם לא אהב משהו מסוים – תמיד מצאתם חלופה. בקיצור, תמיד זרמתם על הרצונות של און ושמרתם על השלמות האישית שלו ועל ההחלטיות העצמית שלו על מנת שיפרח וישגשג – שאלו היו חשובים לי יותר מהכול! רציתי גם לציין נתון חשוב ולהודות לכם על שהכול מתנהל בגן על מי מנוחות, ברוגע ובעיקר באהבה גדולה. המפגשים, הארוחות, המסיבות, היצירות , החוגים וכו'. אני מודה ליואב ורחל על שגידלו את הבן שלי עד גיל 4 וחצי אצלכם בגן והפכו ל"אבא ואימא" נוספים שלו. אני זוכרת לכם חסד נעורים על ההשקעה, הלמידה, האהבה, הנתינה ובעיקר החום הרב שקיבל אצלכם בגן. הוא ממש לא רצה לעזוב את הגן ולעבור לגן אחר, וכל שבוע רצה לבוא ולבקר מחדש. אין לי ספק כי השפעתם על שנותיו הראשונות בחברה ועיצבתם את אופיו הבסיסי לערכים כמו חברות, נתינה, קבלת האחר, החלטיות עצמית, אהבת הקריאה והלמידה והדברים שהטבעתם בו ניכרים ונראים עד היום. אתם גורמים לילדים שלכם לפרוח ולשגשג ועל כן נתונה לכם תודתי מעומק לבי. תודות לכם על שנים נפלאות ויקרות! ממליצה על הגן בחום, בפה מלא ובלב אוהב! עלו והצליחו, נאית.
 
אור שלנו הגיע לגן של הארנב שהיה בן שנה – ישר לתינוקייה. היה לו ולנו כל כך נעים בגן שנשארנו עד שאור היה בן 4. אור הוא ילד נעים, שובב וסקרן – הרבה בזכות יואב והצוות המקסים, שדאגו לטפח את הכישרונות שלו ולגרום לו להרגיש שהוא הילד הכי מיוחד בעולם. לבוא לגן של הארנב זה בדיוק כמו לבוא הביתה. תמיד מתקבלים בחיבוק , בדקדוק ובהמון אהבה, הילד שמח וההורים רגועים. פשוט מושלם ומומלץ לכולם! יפעת, אמא של אור
 
עומר בילתה בגן של הארנב מגיל שנה ועד שעברנו דירה בגיל שנתיים וחצי. מתקופה זו זכור לנו גן מקסים עם המון כבוד לילדים. דאגה אמיתית וכנה לשלומם ולאושרם של הילדים, סבלנות אין סופית של יואב , גם בשעה חמש בערב, המון שמחת חיים שתרמה הגננת. וילדים מאושרים שכלל אינם ממהרים ללכת הביתה בחמש. יעל אמא של עומר
 
דף הביתהדפסהמפת האתר